top of page

Хірургія катаракти

Отже, встановлено, що у пацієнта катаракта.

Вибір типу кришталика – самий важливий крок на шляху успішного вирішення проблеми катаракти.

Інтраокулярні лінзи бувають різні та іноді суттєво відрізняються і матеріалом і фільтрами і опціями, ну, і, звісно ціновою категорією, на яку сильно впливають вищевказані особливості конструкції.

Перед проведенням оперативного лікування з пацієнтом обов’язково обговорюються певні деталі процесу. А саме, як живе людина, для чого їй зір, як вона його використовує, як планує життя, роботу, род занять.

xa9232cb178b0198a28fc93ff11c7de72.jpg.pa

Важливо зазначити, що стан здоров’я чи потреби людини з часом можуть змінитися, та, як наслідок, і вимоги до зору. А оперативне лікування вже проведене та щось змінити здається нереальним. Але … Нещодавно на офтальмологічному ринку України з’явилася нова можливість допомоги таким пацієнтам – інтраокулярна лінза AddOn, яка остаточно усуває недоліки рефракції та навіть надає можливості ближнього зору, пацієнтам, які необачно обрали монофокальну лінзу. Також за її допомогою можливо позбутися астигматизму. Процедура її постановки є повністю амбулаторною та не потребує госпіталізації пацієнта в медичний заклад.

Контакти
bottom of page