top of page

Лікування глаукоми та катаракти

(лазерна дисцизія)

Вторинна катаракта виникає після видалення кришталика внаслідок первинної катаракти. Проте зміни виникають не в імплантованій лінзі, а на задній поверхні капсули, яка починає активно рости, нашаровуватися на лінзу та погіршувати проходження світла крізь неї.

 

Попри поширений міф, це не є проявом погано виконаної операції, скоріше, індивідуальна особливість, адже в когось клітини капсули будуть інтенсивно рости, а у когось – ні, тому такого ускладнення не виникне.

 

Вторинна катаракта проявляється тими ж симптомами, що й первинна:

  • поступове погіршення зору

  • «туман» перед очима

  • «засвіти» від сонця та штучних джерел світла

 

Для лікування цього стану не потрібно імплантувати новий кришталик. Проводиться операція – лазерна дисцизія, при якій новоутворену капсулу видаляють за допомогою лазера. Після цього прозорість лінзи та нормальний зір відновлюється. Операція є повністю безболісною та триває всього декілька хвилин.

 

Також у офтальмологічному центрі «ЗІР» наші фахівці спеціалізуються на комплексному лікуванні глаукоми – серйозного захворювання очей, яке може призвести до втрати зору.

 

Лікування глаукоми вимагає індивідуального підходу, тому ми пропонуємо персоналізовану терапію для кожного пацієнта. Використовуючи сучасні методи та технології, ми допомагаємо контролювати внутрішньоочний тиск та запобігати подальшому погіршенню стану.

 

Наша місія полягає в тому, щоб зберегти ваш зір та забезпечити якісну медичну допомогу.

bottom of page